Tel. 534 173 030

ul. Jesionowa 2, 05-077 Warszawa

KLIM9430
IMG_1958
KLIM2255
KLIM2203
IMG_2015
KLIM9309
_DSC9514
_DSC9709
Previous Next Play Pause

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2011 roku, początkowo jako instruktor nauki pływania, a następnie fizjoterapeuta dzieci w wodzie. Pracowałam z dziećmi z różnymi zaburzeniami – zarówno neurologicznymi jak i ortopedycznymi. Prowadziłam zajęcia w wodzie z dziećmi z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, autyzmem, zespołem Downa oraz ADHD.

Od początku  byłam przekonana, że moją pasją jest rehabilitacja dzieci stąd wybór tematu pracy licencjackiej „Rehabilitacja dzieci z Zespołem FAZ metodą NDT- Bobath .

Doświadczenie zawodowe w zakresie rehabilitacji zdobywałam dzięki licznym praktykom: w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie  na ulicy Działdowskiej i Marszałkowskiej oraz w Centrum Rehabilitacji Dzieci i Dorosłych Małgorzata Tomaszewska w Suszu. Współpracowałam z Mazowieckim Centrum Biznesu Nauki i Kultury w Wołominie, jako opiekun grup dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych w ramach zajęć z arteterapii oraz MOSIR w Warszawie.

Praca z dziećmi jest dla mnie nie tylko ogromnym wyzwaniem, ale przede wszystkim przyjemnością. Moje motto brzmi „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Ukończone kursy:

- Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci starszych
- Elementy integracji sensorycznej
- Masaż sensoryczny - terapia i instruktaż
- Masaż Shantala
- Autyzm i zespół Aspergera - diagnoza i terapia
- kurs instruktora nauki pływania
- kurs BLS + AED
- kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskanie tytułu ratownika