Tel. 534 173 030

ul. Jesionowa 2, 05-077 Warszawa

KLIM9430
IMG_1958
KLIM2255
KLIM2203
IMG_2015
KLIM9309
_DSC9514
_DSC9709
Previous Next Play Pause

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończyłam 5 letnie studia na II Wydziale Lekarskim o specjalności Fizjoterapia. Od początku  byłam przekonana, że chcę pracować z najmłodszymi pacjentami i pod tym kątem rozwijałam się zawodowo. Od kilku lat jestem członkiem Koła Naukowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – SKN w Pediatrii. Doświadczenie w zakresie rehabilitacji pediatrycznej zdobywałam już w trakcie studiów poprzez liczne praktyki zawodowe w Instytucie Matki i Dziecka, Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie  na ulicy Działdowskiej i Marszałkowskiej oraz Centrum Hipoterapii i Rehabilitacji „Zabajka" w Stawnicy. Praca z małymi pacjentami to duża odpowiedzialność, która jest moją pasją i daje mi ogromną satysfakcję.

Ciągle dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Ukończyłam liczne kursy, szkolenia, warsztaty z zakresu rehabilitacji pediatrycznej.

- Basic Course Kinesiology Taping
- Kurs podstawowy koncepcji PNF – Proprioceptive Neuromuscular Facilitation
- Szkolenie: Rozwój niemowlęcia - prawidłowy i zaburzony rozwój niemowlęcia i małego dziecka - program wczesnej terapii i stymulacji psychoruchowej w oparciu o neurofizjologię rozwoju „Dziecko wiotkie w terapii. Ustalenie programu ćwiczeń”
- Dwustopniowy kurs: „Usprawnianie dzieci z deficytem neurologicznym w oparciu o współczesne metody neurofizjologiczne oraz doświadczenia własne
- Uczestnictwo w Cyklicznym Sympozjum Studenckich Kół Naukowych:
- WIOŚNIE Z FIZJOTERAPIĄ – Aktualne kierunki rozwoju fizjoterapii i rehabilitacji
- Czynny udział w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej dla studentów i młodych lekarzy- Pediatria, jakiej nie znacie.
- Kurs- Animator pracy z dziećmi.